1-9
27 بهمن 1401 - 16:08

رسالت سازمان نظام مهندسی کشاورزی؛ دانش بنیان شدن

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی کشورگفت:برای افزایش بهره‌وری،تولیدمحصول بیشتر،افزایش درآمدتولید کننده وتقویت تولید ازطریق ایجاد دانش جدید ودانش‌بنیان شدن کشاورزی تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، شاهرخ رمضان‌نژاد در کاشان، اظهار کرد: محصول تولید شده کشاورز پس از بسته‌بندی و فرآوری باید به موقع توزیع شود تا با کمبود مواد غذایی در هیچ نقطه کشور مواجه نشویم.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور افزود: انتقال دانش، فراهم کردن زمینه به کار گیری دانش برای تولید مضاعف محصول و انتقال علم کشاورزی به کشاورز برای رسیدن به امنیت غذایی از دیگر زمینه‌های فعالیت سازمان نظام‌مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی است.

وی تصریح کرد: تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد غذایی باید در روزهای پایانی سال و در آستانه عید نوروز به سود کمتر قناعت کنند تا همه مردم بتوانند در این مدت آرامش خاطر داشته باشند.

رمضان‌نژاد تاکید کرد: فعالیت این سازمان بر بستر فضای مجازی است و مردم خدمات خود را در بستر الکترونیک دریافت می‌کنند و راه‌اندازی دفتر نمایندگی در کاشان برای سرعت دادن کارها لازم است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1040662